Vyhledávání


Vzkazy

Datum: 23.03.2014

Vložil: JAROMÍR DOLEŽAL

Titulek: Bouza Cup 2014

DŘEVOMORKA CUP 2014

Dřevomorka prvenství z loňska nezopakovala
JAROMÍR DOLEŽAL

Chrudim – V jiném stylu než je u Dřevomorky vžité vás dnes seznámíme prostřednictvím podkladů od pracovníka časomíry (zápis a rozhlas) s uskutečněným Bouza Cupem 2014, který se hrál ve dnech 21. – 22. března na zdejším zimním stadiónu. Připomeňme pořadí z loňského ročníku: 1. Dřevomorka, 2. Sobrance (letos scházely), 3. Bratislava, 4. Bardějov.

Šest mužstev pořadatel rozdělil do dvou skupin. Jak šly zápasy hrané 2 x 20 minut čistého času za sebou:

1. Dřevomorka – HC Olivětín 6:2 (3:2). V premiérové zápase řádil Tomáš Chyba, který hattrickem přispěl k jasnému vítězství nad soupeřem od Broumova. Hlasatel před tímto zápasem připomněl, že na turnaj Dřevomorka Cup navázal Bouza Cup, který je vzpomínkou a I. ročníkem k uctění památky na nezapomenutelného Honzu (Bouzu) Bartoše, který ještě při loňském turnaji byl mezi námi.

2. Toplanské osy Bardějov – Elektrárna Opatovice 11:2 ( 3:0). Slovenské osy bodaly až do stavu 8:0. Závěr už byl vyrovnaný. Z družstva vítězů na sebe střelecky upozornil se čtyřmi přesnými zásahy hráč s číslem osm – Oliva. Tento borec se pak už do listiny střelců nezapsal.

3. Dřevomorka – Sidewheels (NL) 7:4 (5:3). Domácí tým si s mužstvem ze země tulipánů a sýrů bez problémů poradil, „zlobil“ jen jediný jeho všem známý hráč, který se navíc dorozumí český, a to s Jágrovým číslem 68 – Back Hup Zahýr, který zatížil konto gólmana Kubišty čtyřmi góly. Činil se opět i s pětašedesátkou na dresu Chyba, jenž dalšími dvěma góly rozšířil svůj střelecky apetit na PĚT!

4. Notorics Bratislava – Elektrárna Opatovice 14:6 (8:1). V zápase vedli Slováci již 9:1, poté polevili a dali šanci i soupeři, který se střídal v gólových hodech. Rozdíl ve výkonnosti obou týmů byla zřejmá, vítězové si v pohodě zastříleli.

5. HC Olivětín – Sidewheels (NL) 3:6 (0:5). První dvacetiminutovka byla jasnou záležitostí Holanďanů, kde opět řádil Back Hup Zahýr a třemi góly si nahrál na titul nejlepšího střelce turnaje. Po obrátce se překvapivě Olivětín sebral a zažehnal případný debakl.

6. Notorics Bratislava – Toplanské osy Bardějov 6:4 (4:2). Slovenské derby přineslo vyrovnanou partii, ve které za delší konec tahali hokejisté z hlavního města a soupeř až na jednu výjimku (1:2) jen dotahoval. Přesto šlo o zajímavý duel.

Pořadí ve skupinách – „A“: 1. Dřemomorka 4 (13:6), 2. Sidewheels 2 (10:10), 3. Olivětín 0 (5:12). „B“: 1. Bratislava 4 (20:10), 2. Bardějov 2 (15:8), 3. Opatovice 0 (8:25).

Zápasy o pořadí – 5. – 6. místo: HC Olivětín – Elektrárna Opatovice 5:4 (2:2). Urputný boj dvou Východočechů přibližně stejné výkonnosti, ve kterém „ČEZáci“ stále jen dotahovali, ale na body nedosáhli.

O 3. – 4. místo: Sidewheels – Bardějov 6:3 (4:0). Holanďané rozhodli o „bronzu“ v prvním poločase. O jejich vítězství se dvěma góly přičinil nejlepší střelec turnaje Back Hup Zahýr. Ukázalo se, že Holanďané z nehokejové země se přece jen něco naučili, o čemž se přesvědčili jejich soupeři z přece jen hokejového Slovenska.

Finále: Dřevomorka – Notorics Bratislava 3:8 (2:3). Do poločasu se domácí drželi, ještě za stavu 3:5 byla jakási naděje na příznivý výsledek, ale závěrečné minuty rozhodly o vysokém vítězství Slováků. Nutno říci, že finále nezastihlo Dřevomorku v dobré formě, soupeř byl na ledě rychlejší a střelecky produktivnější. Kanonýr vítězů s číslem 81 Majko Vassi přispěl k prvenství třemi přesnými trefami.

Nejlepší střelci turnaje: 9 – Back Hup Zahýr (Sidewheels), 8 – Majko Vassi (Bratislava), 6 – Tomáš Chyba (Dřevomorka).

Datum: 24.11.2013

Vložil: www_novinky

Titulek: Dřevomorka je v kurzu a boduje

Trochu další mediální slávy.
Je to až neuvěřitelné, kam se člověk se samotnou Dřevomorkou může dostat.

Částečná citace z “ www.novinky.cz „ ze dne 24.11.2013:
"Většina lidí důvěrně zná debaty o tom, jak často se milovat v době, kdy už nejsme zamilovaní a partner je pro nás víc přítelem nebo rodičem našich dětí než vysněným milencem. Sexuální nesoulad, který se týká různé potřeby sexu, se postupně stane hlavním problémem. Dokáže prorůst vztahem jak DŘEVOMORKA."

Pro případ "originality" citace přikládám skutečný odkaz: „https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/320072-sexuolozka-hanka-fifkova-kdyz-jeden-chce-casteji-nez-druhy.html“

Snad ani nemusím psát , kdo to sem vložil ..........

Datum: 02.04.2013

Vložil: 100ďas

Titulek: Chrudim - mezinárodní turnaj v hokeji

Asi jste si mysleli, že jsem na Vás zapomněl, ale opak je pravdou. Než jsem se mohl pustit do tohoto psaní, tak jsem musel čekat na „oficiální“ a konečné rozhodnutí ohledně korektnosti proběhnuvšího mezinárodního turnaje v Chrudimi. To víte, jednalo se o mezinárodní turnaj, takže složení komise bylo také mezinárodní a tím se vše protáhlo. Důležité je to, že výsledný „verdikt“ vyzněl pro Dřevomorku vítězně a „Brusel“ i přes všechny možné protesty ostatních týmů o tom rozhodl zcela jednoznačně.

Co se týče samotného hodnocení celého turnaje z mé strany, tak to je velice jednoduché a strohé. Organizačně perfektní. Nejlepším hráčem byl „ nejmenovaný“ rozhodčí. Herně Dřevomorka vypadala takto:

Pátek to bylo na „ infarkt“ , hlavně první část, kdy bylo až moc vidět, že takřka celé mužstvo je bez jiskry, šťávy a zápalu („mouchy snězte si mě“). Mimo prvního útoku, který jediný musím (a rád) veřejně pochválit. Nicméně vše dopadlo dobře a Dřevomorka utrpěla první vítězství v turnaji po samostatných nájezdech. Ovšem je třeba si uvědomit, že je potřeba nejvíce poděkovat rozhodčímu – doufám, že jste tak již učinili.

Sobota byla ovlivněna „neslaným, nemastným“ výkonem z pátku, což bylo patrné i na divácích, kteří byli nuceni (srdce, hlava, oči…..) ze zdravotních důvodů to raději vzdát, neboť ten pátek je zdravotně stál už dost. Co se týká samostatných (obou) sobotních zápasů, tak „smekám“ , neboť nasazení a dravost celé Dřevomorky bylo o 100% lepší než ten osudný pátek. POZOR !!! - nechválím v žádném případě herní projev, ale nasazení, dravost a touhu hrát a vyhrát. K vítězství celého turnaje srdečně blahopřeji a těším se s Vámi ve zdraví na další společnou sezonu.

Zároveň musím říci, že Dřevomorka má hodně kvalitních hráčů (myšleno nejenom těch, kteří momentálně nemohli hrát) a je to dost dobrý „stavební materiál“, takže doufám, že také bude ještě dost tvárný a na tu „olympiádu“ se dostane.

Je potřeba, si uvědomit, že hokej je kolektivní hra a je dobré ten „černý nesmysl“ nechat pořádně klouzat po ledě delší dobu samostatně, prostě mu dát větší svobodu a ne ho stále „mlátit“ ze všech možných stran.

Shrnuto a podtrženo, vždyť už jen stačí tak málo……. jen konečně začít hrát hokej a nic víc.

Váš věčný pozorovatel a přispěvovatel ...., kdo jiný než 100ďas.

Datum: 21.02.2013

Vložil: 100Žďas-Ž

Titulek: Bardějov – Vyhodnocení mezinárodního turnaje v hokeji.

Bardějov – Vyhodnocení mezinárodního turnaje v hokeji.

Předem mého „výpotku“ se omlouvám, že se ozývám až teď, ale opravdu dříve to nešlo. Musel jsem si něco zařídit a sehnat po lékárnách, nemocnicích, atd …, abych byl schopen napsat alespoň pár „smysluplných“ řádků.

Takže „chlapci z mokré (ledové) čtvrtě“, jsem velice rád, že jste se všichni vrátili ve zdraví domu a nikdo jste to tam ani, v té „cizině“ „nepodepsal“ (asi málo platili a tudíž to vypadá, že doma jste „přeplaceni“).

K samotnému čtvrtému místu Vás musím „výjimečně“ pochválit, neboť čtvrté místo zas tak špatné umístění není, když člověk vezme v úvahu to „velké“ množství účastníků a tu „mezinárodní“ sílu jednotlivých mužstev. Prostě úroveň jde stále nahoru a již „není slabých soupeřů“. Též musím pochválit naše „beky“ (nečti „bejky“) za překrásné a nezapomenutelné gól(y), které předčí „svou krásou“ mnohé naše útočníky.

Tak a teď dost chvály a zpátky na zem. Je potřeba z tohoto úspěchu „vystřízlivět“ a začít se „tvrdě“ připravovat (není myšleno pít jenom tvrdý alkohol) na další, blížící se, mezinárodní turnaj v Chrudimi (vstupenky jsou již v prodeji). Prostě je potřeba si konečně a otevřeně říci: „dost bylo čtvrtých míst“ a začít pořádně „makat“.

PS:
Snad ani už nemusím připomínat, že naše „sponzorské“ firmy už žádné místo, kromě prvního neberou. Takže v případě „neúspěchu“ Dřevomorky bude muset následovat u všech hráčů 50% snížení jejich mzdy u svých zaměstnavatelů s tím, že těchto 50% je potřeba začít zasílat jednou měsíčně na účet Dřevomorky, který již všichni dávno znáte. Připomínám , jako variabilní symbol uvádějte číslo svého dresu, aby došlo k správnému spárování Vašich plateb a nemusel to s Vámi případně řešit Exekutor.
Děkuji za pochopení a Sportu zdar.
100Žďas-Ž

Datum: 29.01.2013

Vložil: Věčný a jediný přispěvatel …

Titulek: Bardějov

Ahoj chlapci moji „zlatí“,
doba pokročila a je tady další konfrontační „klání“ v hokeji. Na základě „válečné porady“ v těch nevyšších kruzích bylo rozhodnuto takto: je potřeba u našich „bratrů“ na Slovensku zazářit a přivézt konečně ty zlaté medaile. Z toho důvodu po překročení hranic směrem „tam“ , budou všem „reprezentantům“ odebrány jejich pasy a při nesplnění požadovaného cíle (zisk zlatých medailí) již nedojde k navrácení pasů a jednotliví reprezentanti našeho týmu si budou muset zažádat o azyl na slovenské straně.
Děkuji za pochopení a sportu zdar.

PS:
Teď vážně, „holoto“: hlavně se ve zdraví vraťte všichni do jednoho.

Datum: 24.12.2012

Vložil: Stoďas

Titulek: PF_2013

Zdravím všechny "Dřevomoráky" (NEpřekládej jako dřeváky) přeji jim krásné prožití Vánoc a šťastný Nový rok, ale hlavně hodně a hodně zdravíčka. Zatím čus a doufám, že se již brzy sejdeme na nějaké té odtučňovací kůře po Vánocích, neboť je potřeba ty staré kosti pořádně rozpohybovat.

Datum: 25.10.2012

Vložil: Stoďas

Titulek: Bratislava

Zdravím "Dřevomorku" a přeji jí na blížícím se hokejovém utkání v Bratislavě všechno nejlepší a doufám, že tam neuděláte žádnou ostudu a ve všech "médiích" se bude psát jen pozitivně o Dřevomorce a ne negativně o "Dřevácích"....
Sportu zdar a vraťte se všichni ve zdraví !!!
Stoďas

Jinak držím palce a očekávám, že tam uděláte dobrý výsledek a zanecháte dobrý dojem. V opačném případě víte, co nás čeká.....výměna vedení, trenéra, finanční postihy některých hráčů, atd.....

PS.
Teď vážně: co jsem napsal, viz výše, tak myslím smrtelně vážně, neboť tuto sezonu jde výkonnost a herní projev Dřevomorky rapidně dolů. Už je potřeba se "probudit" a něco s tím začít dělat.
Zatím čauky a ještě jednou - hlavně se všichni vraťte ve zdraví !!