Vyhledávání


Vzkazy

Datum: 02.04.2013

Vložil: 100ďas

Titulek: Chrudim - mezinárodní turnaj v hokeji

Asi jste si mysleli, že jsem na Vás zapomněl, ale opak je pravdou. Než jsem se mohl pustit do tohoto psaní, tak jsem musel čekat na „oficiální“ a konečné rozhodnutí ohledně korektnosti proběhnuvšího mezinárodního turnaje v Chrudimi. To víte, jednalo se o mezinárodní turnaj, takže složení komise bylo také mezinárodní a tím se vše protáhlo. Důležité je to, že výsledný „verdikt“ vyzněl pro Dřevomorku vítězně a „Brusel“ i přes všechny možné protesty ostatních týmů o tom rozhodl zcela jednoznačně.

Co se týče samotného hodnocení celého turnaje z mé strany, tak to je velice jednoduché a strohé. Organizačně perfektní. Nejlepším hráčem byl „ nejmenovaný“ rozhodčí. Herně Dřevomorka vypadala takto:

Pátek to bylo na „ infarkt“ , hlavně první část, kdy bylo až moc vidět, že takřka celé mužstvo je bez jiskry, šťávy a zápalu („mouchy snězte si mě“). Mimo prvního útoku, který jediný musím (a rád) veřejně pochválit. Nicméně vše dopadlo dobře a Dřevomorka utrpěla první vítězství v turnaji po samostatných nájezdech. Ovšem je třeba si uvědomit, že je potřeba nejvíce poděkovat rozhodčímu – doufám, že jste tak již učinili.

Sobota byla ovlivněna „neslaným, nemastným“ výkonem z pátku, což bylo patrné i na divácích, kteří byli nuceni (srdce, hlava, oči…..) ze zdravotních důvodů to raději vzdát, neboť ten pátek je zdravotně stál už dost. Co se týká samostatných (obou) sobotních zápasů, tak „smekám“ , neboť nasazení a dravost celé Dřevomorky bylo o 100% lepší než ten osudný pátek. POZOR !!! - nechválím v žádném případě herní projev, ale nasazení, dravost a touhu hrát a vyhrát. K vítězství celého turnaje srdečně blahopřeji a těším se s Vámi ve zdraví na další společnou sezonu.

Zároveň musím říci, že Dřevomorka má hodně kvalitních hráčů (myšleno nejenom těch, kteří momentálně nemohli hrát) a je to dost dobrý „stavební materiál“, takže doufám, že také bude ještě dost tvárný a na tu „olympiádu“ se dostane.

Je potřeba, si uvědomit, že hokej je kolektivní hra a je dobré ten „černý nesmysl“ nechat pořádně klouzat po ledě delší dobu samostatně, prostě mu dát větší svobodu a ne ho stále „mlátit“ ze všech možných stran.

Shrnuto a podtrženo, vždyť už jen stačí tak málo……. jen konečně začít hrát hokej a nic víc.

Váš věčný pozorovatel a přispěvovatel ...., kdo jiný než 100ďas.